Tavaszi nyereményjáték 2018

Idei tavaszi nyereményjátékunk kifejezetten azoknak szól, akik régóta visszajárnak hozzánk, és legalább 3 turnusban részt vettek. Küldj be 3 fényképet, oklevelet, bármit, amivel a 3 különböző turnusban való részvételedet igazolod (pl. korábbi Facebook oldalunkon már 2011-től elérhetők fényképek, vagy az elmúlt két évet a mostanin, de természetesen elfogadunk saját készítésű képeket is) a tabor@nvk.hu e-mail címünkre 2018.06.15-ig, és máris részt veszel a sorsoláson.

Esélyeidet növelheted, ha akár 6 vagy 9 turnust is teljesítettél, hiszen minden további 3 turnus újabb esélyt jelent a „kalapban”!

Érdemes keresgélni, hiszen a nyeremények:

  1. helyezett – 50.000,- Ft kedvezmény, egy szabadon választott turnus helyszínen fizetendő díjából
  2. helyezett – 30.000,- Ft kedvezmény, egy szabadon választott turnus helyszínen fizetendő díjából
  3. helyezett – 20.000,- Ft kedvezmény, egy szabadon választott turnus helyszínen fizetendő díjából

Hajrá mindenkinek, idézzük fel közösen az elmúlt évek élményeit! 🙂